Co oznacza wynik fibroscanu?

wynik-fibroscanu,mam wzw c-przewlekle,pomiar odpowiada włuknieniu w stopniu 1w skali METAVIR,zaanwosowane stluszczenie watraby,Sprezystosc[kpa] MEDIANA;5,8,iQR med;9%,,CAP[dB,m]MEDIANA';355,IQR12,badaniu poddano prawy plat watroby z dostepu miedzyzebrowego.zastosowano sądę M[odleglosć między skórą a torebką wątroby wynosi 2,2cm.,bardzo schudlam w ciagu 4m.ciagle biegunki,mdlosci,a wizyte u hepatologa mam na kwiecien 2018r,niepije alkoholu,nie pale,co dalej

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę z wynikiem zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie