Interpretacja wyniku badania Fibroskanu

Proszę o pomoc w interpretacji wyników. Miałam robioną fibroskan wynik badania na poziome F2 według skali Metavir, CAP (db/m) median 186 10,%, natomiast E (kPa) 8,1 11%. Co to oznacza, czego mogę oczekiwać, czy długo można w takim stanie żyć, wstrzymać chorobę jakie są możliwości leczenia , czy będę musiał brać jakieś zastrzyki czy tabletki czy coś jeszcze. Dziękuję bardzo za odpowiedź

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik powinien ocenić specjalista gastroenterolog lub specjalista chorób zakaźnych, który prowadzi Pana leczenie.