Co oznacza wynik MR stawu barkowego?

Dzień dobry, Moje pytanie polegało na przepisaniu wyniku RM Stawu barkowego. Takie było zdanie w tym wyniku. "Cechy zaniku mięśnia nadgrzebieniowego -st./2 w skali Goutalliera-najprawdopodobniej zanik z nieużywania". Dlatego ja nie umiem odpowiedzieć na to pytanie:). Od ponad roku bardzo boli mniebark, szyja. Z góry dziękuję za odpowiedź

MRI do interpretacji klinicznej, po badaniu Pacjenta : przebyty uraz?? jakie bóle?, drętwienia ??
Jaki stan ogólny; waga, inne schorzenia? Jaki tryb życia ? Do omówienia z Lekarzem leczącym, który zna pacjenta! Ważny wywiad, objawy, wyniki badań; Pewnie będą konieczne dalsze badania EMG przewodzenie w nerwach i zapis z mięśnia... Pozdrawiam i zapraszam