Co oznacza wynik MRI kręgosłupa u 24-latki?

Zrobilam rezonans kregoslupa z powodu mocnego bolu w plecach i w prawej nodze. Opis: Spłycona lordoza lędźwiowa; Trzony kręgowe o zachowanych wysokościach, z dyskretnymi nierównościami blaszek granicznych; Krążek międzykręgowy L4/L5 odwodniony, z cechami uszkodzenia pierścienia włóknistego; Na poziomie L4/L5 tylna przepuklina krążka międzykręgowego modelująca worek oponowy i lewy korzeń nerwowy, przewężająca zachyłki boczne i nieco prawy otwór międzykręgowy z możliwym modelowaniem korzenia nerwowego w jego obrębie; Na poziomie L5/S1 niewielka centralna przepuklina krążka międzykręgowego modelująca worek oponowy; Na pozostałych poziomach wypuklin i przepuklin krążków międzykręgowych nie stwierdzam; Drobne zmiany zwyrodnieniowe; Stożek rdzenia kręgowego bez zmian ogniskowych. Co powinnam zrobic? Jakie leczenie przy takiej sytuacji? Dziekuje

Leczenie jest wielotorowe - farmakologia tj dobrane leki pc zapalne , rozluźniające mięśnie, ćwiczenia, terapia manualna, ograniczenie niektórych czynności np schylania, biegania. W przypadku niepowodzenia leki steroidowe, jeżeli dalej brak poprawy - leczenie operacyjne. Radziłbym zacząć od rehabilitanta-osteopaty.