Co oznacza wynik obciążenia glukozą 46,58 ?

Bardzo niski poziom cukru we krwi po obciążeniu 75 Witam serdecznie, jestem w 24 tygodniu ciąży. Przed ciąża wazylam 75kg/169 cm aktualnie 80kg Dzisiaj odebrałam wyniki glukozy- przed obciążeniem 74,39 a po 2h 46,58 Bardzo proszę o informację co oznacza taki wynik? Czy grozi to w jakiś sposób dziecku ? Jak powinnam postępować w tej sytuacji?

Lek. Katarzyna Szymczak

Faktycznie niski wynik, były jakieś dolegliwości? Osłabienie? Zawroty głowy? Poty? Drżenie? Sugeruję kontrolę u ginekologa oraz diabetologa.