Co oznacza wynik RTG 27-letniej kobiety?
Dzien dobry . Robiłam rtg płuc i wyszło mi zagęszczenie zapalne wokół wnęk ,na zdjęciu bocznym widoczne zasercowo. W poniedziałek ide do lekarza ale już dziś chciałabym w małym stopniu dowiedzieć się oco chodzi. Dziekuje pozdrawiam

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Klaudia Kuśmierczuk
74 poziom zaufania
Takie zmiany mogą wskazywać na odoskrzelowe zapalenie płuc, ale zawsze taki wynik należy zestawić ze stanem klinicznym pacjenta, dlatego wizyta u lekarza jest konieczna.