Co oznacza wynik RTG palca po urazie?

Dzień dobry, wyciągnałem zadręł z deski (na przyczepie był obornik koński) 05.07.2019, kolejnego dnia byłem u leakarz kciuk przez całą noc bolał i spuchł, na wizycie było przeglądnięte miejsce w którym była zadra, nic nie zostało dostałem do smarowania maść Betadine 100 mg/g była poprawa palec wrócił do normalności ale po tygodniu znowu spuchł po kolejnej wizycie wziąłem zastrzyk przeciwko tężcowi i zółtacce, i antybiotyk Augmentin 875mg 125 mg, po tygodniu nie było zmian palec spuchnięty zrobiłem zdjęcie rtg i opis uwidocznione struktury kostne i stawowe kciuka dłoni lewej rtg bez zmian. Proszę o pomoc? Co dalej mam zrobić.

Opis wskazuje, że struktury kostne są prawidłowe, jednak zakażenie nie goi się prawdopodobnie prawidłowo. Konieczna jest wizyta u lekarza i modyfikacja antybiotykoterapii.