Co oznacza wynik testu HPV?

Witam, Po pojawieniu się u mnie kk ginekolog stwierdził że to HPV niskiego ryzyka ( bez robienia testu) dostałam receptę na maść jednak ona nie pomagała w 100%. Zdecydowałam się poddać krioterapi. Po usunięciu kk pojawiły się nowe. Stan ten trwa już jakiś czas. Zrobiłam test HPV met.PCR jakościowo.Wynik jest ujemny na obecność 14 wysokoonkogennych typów. Dodatkowo jest napisane że,, na drodze reakcji nie otrzymano fragmentu Dna właściwego dla wirusa HPV,,co to oznacza w moim przypadku?Brak HPV?

Kk wywołuje wirus niskoonkogenny 11 i 6. A te nie były oznaczane. Poza tym nie widzę sensu robienia tego drogiego testu. Jak są kk to się je leczy bez znaczenia na test HPV.