Co oznacza wynik TK 34-latka?

Witam, proszę o interpretację i przetłumaczenie z polskiego na nasze. Do wizyty ze specjalistą mam jeszcze miesiąc, a brzmi to wszystko bardzo poważnie. Tk kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego bez kontrastu. Wykonano badanie spiralne o 1 mm. Przestrzeń L4-L5; Zwężenie przestrzeni międzykręgowej. Centralne uwypuklenie krążka międzykręgowego grubości ok. 5 mm., z modelowaniem worka oponowego. Zwapnienie w krążku mk. Przestrzeń L5-S1 : Tylno-prawostronna protruzja krążka międzykręgowego wielkości ok. 7mm, z modelowaniem worka oponowego i spłyceniem zachyłka bocznego prawego. Zwężenie prawego otworu międzykręgowego. Wymiar strzałkowy kanału kręgowego w granicach normy

Witam serdecznie,

Wynik badania zobrazował chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatię oraz jego zmiany degeneracyjne.
Wskazana konsultacja z lekarzem zlecającym badanie lub neurochirurgiem celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.