Co oznacza wynik TK głowy 73-latki?

Bardzo proszę o zinterpreotwanie tomografii komputerowej. Krwawienia pod pajęczynówkowego i obecności krwiaków śródczaskowo nie wykazano. Obustronnie w okolicy wysp hypodensyjne, drobne ogniska do 5mm malacyjne. Struktury mózgowe bez innych zmian ogniskowych. Uogólnione zaniki korowo-podkorowe w obszarze pod-oraz nadnamiotowym, z poszerzeniem przestrzeni płynowej przymózgowej (najbardziej w obszarach czołowych). Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony. W istocie białej, głownie w sąsiedztwie komór bocznych obszary obniżonej densyjności o charakterze leukoaraiosis. Struktury środkowe nieprzemieszczone. Pacjentka jest kobietą ma 73 lata, z góry dziękuję za odpowiedź.

Choroba drobnych naczyń z niedostateczności krążenia mózgowego, celowe podawanie Polmatine 10 mg 1x1 Bardzo wskazana wizyta u dobrego neurologa