Co oznacza wynik MR głowy 50-letniej osoby?

Wykonałem badanie rezonansowe głowy. Opis:niejednoznaczny sygnał kości klinowej w badaniu MRI, Wykonałem tomografię. Opis: Hypodensyjne ogniska zlokalizowane w istocie białej mózgu, niespecyficzne, najprawdopodobniej naczyniopochodne. Struktury środkowe nieprzemieszczone. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony. Przestrzenie płynowe przymózgowe zachowane. Kości czaszki w normie.Przetrwały chrząstkozrost klinowo-potyliczny. Czy są powody do kolejnej wizyty u neurologa?

Choroba drobnych naczyń, nic strasznego, celowa suplementacja preparatami z koalicji dr Ratha np Arteriforte, Vitacor plus