Co oznacza wynik TK głowy bez kontrastu u 23-latki?

Witam. Dziś odebrałam wynik TK głowy bez kontraktu. Układ komórkowy nieprzemieszczony, nieposzerzony. Przestrzeń podpajeczynkowe nieposzerzony. W obrębie Oun obecności zmian poutazowych,cech procesu rozrostowego, ani świeżego krwawienia nie stwierdza się. Na oknie kostnym zmian nie stwierdza się. Czy wszystko jest w porządku??

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Nie ma żadnych niepokojących cech w tym wyniku. Oczywiście wynik badania należy oceniać w kontekście stanu klinicznego Pacjenta, dlatego w razie jakichkolwiek niepokojących objawów proszę udać się na kontrolę do najbliższej poradni.