Co oznacza występowanie skrzepów podczas miesiączki?

Mam takie pytanie od pół roku współżyję z moim chłopakiem bez zabezpieczeń. Miesiąc temu odbywaliśmy stosunek seksualny podczas 3 dnia mojej miesiączki wtedy doszło do tego, że mój partner doszedł do środka. 4 dni później według kalendarzyka menstruacyjnego miałam dni płodne. Wszystko było ok. Ok kąd sypiam z moim chłopakiem moje cykle się zmieniły kiedyś miałam 26 dniowy teraz różnie 26,25,27 .. Dostałam okres 3 dni temu. A od 10 dni miałam bóle piersi i podbrzusza. Dziś zaobserwowałam dziwną zmiane miałam skrzepy krwi przypominające wątróbke wielkości około 6 cm. Bardzo się eystraszyłam bo zazwyczaj miałam normalne miesiączki występują u mnie tzw niteczki ale nigdy nie miałam takich dużych skrzepów. Co to może być ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć beta hcg i koniecznie udac się do ginekologa