Co oznacza wzmożony wychwyt na granicy kręgów L1 I L2 po stronie lewej i prawej?

Witam serdecznie moja babcia jest po usunięciu guza z piersi (nie naciekowy) .miała radioterapie i usunięte węzły chłonne .przez cztery lata bierze chemie w tabletkach .bardzo cierpi na ból kręgosłupa.. ma trzy przepukliny na kręgosłupie ale i trzy zaciemnione miejsca . został przeprowadzony scyntygraf . i przyszedł wyni : zmożony wychwyt na granicy kręgów L1 I L2 po stronie lewej i prawej w stopie panewki stanu biodrowego . obraz niejednoznaczny do obserwacji . Czy to przeżuty ?proszę o odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak jak napisano obraz jest niejednoznaczny konieczna dalsza obserwacja