Co oznacza zalegająca krew po amputacji szyjki macicy?

Witam. Jestem po amputacji szyjki macicy po zabiegu zrosły się ścianki. W tym czasie miałam wywoływany okres duphastonem i krew zalega w macicy od około 3 tyg co może mi grozić??. Obawiam się, że macica zgnije i trzeba będzie ja usunąć. Ponadto nie mogą mi poszerzyć kanału bo mam nadczynność tarczycy dość wysoką i nie chce mnie anestezjolog znieczulić. Od dzis zaczęło mnie pobolewać w okolicy jajników już nie wiem co mam robić i gdzie iść szukać pomocy.

Lek. Tomasz Budlewski

Może dojść do infekcji wewnątrzmacicznej. Koniecznie znaczenie. Proponuję udać się do lekarza ginekologa wraz ze specjalizacja Endokrynolog