CO oznacza zapach sera pleśniowego z pochwy?

Witam Ostatnimi czasy bardzo szybko łapie infekcje intymne. Ostatnio bylam nad morzem i przez prawie caly dzien chodziłam ze strojem kąpielowym ktory zamaczany byl w słonej morskiej wodzie oraz znalazł sie w nim rowniez piasek. Kiedy wrocilam z urlopu na nastepny dzien dostalam nieprzyjemny zapach z pochwy, przypominający zapach sera pleśniowego. Dodam tez iz z moim partnerem wspolzyjemy bez prezerwatyw tylko z moimi tabletkami antykoncepcyjnymi i troche przedadzilismy i mialam obolala pochwe.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na infekcje proponuje udac się do lekarza ginekologa lub spróbować zastosować leki dostępne w aptece bez recepty