Co oznacza zapis badania fragmenty błony śluzowej jelita grubego z przewlekłym naciekiem zapalnym w podścielisku?

Co moze oznaczać " fragmenty blony śluzowej jelita grubego z przewleklym naciekiem zapalnym w podscielisku. Cech morfologicznych mikroskopowego zapalenia nie stwierdza sie. Kolonoskopia wyszla bez zmian Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik jest niejednoznaczny, najprawdopodobniej nie świadczy o żadnej patologii, konieczna ocena przez gastroenterologa łącznie z objawami klinicznym.
Pozdrawiam