Co oznacza zmniejszona fizjologiczna lordoza lędźwiowa?

Zmniejszona fizjologiczna lordoza lędźwiowa.Lewostronne wygięcie kręgosłupa L.Wysokość trzonów kręgowych L zachowana.Zwężona dyskopatycznie jest przestrzeń międzykręgowa na wys. L5-S1 ,z zagęszczeniem utkania kostnego blaszek granicznych trzonów.Rozpoczynające się zmiany przeciążeniowe w stawach międzywyrostkowych na pograniczu L-S

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy? Proponuje udac się do lekarza zlecającego powyzsze badanie. Po łącznej analizie bezpośredniego badania i powyższego wyniku będzie można zalecic dalsze postepowanie