Co oznaczają bolące ropne pryszcze na owłosionej skórze głowy i klatce piersiowej owłosionej?

Bolące ropne pryszcze na owłosionej skórze głowy i klatce piersiowej owłosionej. Świąd od stóp do głów. Zaczerwienienia w różne wzorki na ciele. Uczucie ciepła, ukłucia i chodzenia czegoś po mnie. Pocenie się i palenie zgagi w gardle. Kilka dni spokoju i nawraca się. Jest to po wyleczeniu świerzba, raz ogoliłem klatkę piersiową żeby lepiej crotamiton działał w tym miejscu, ale się zaciąłem. Problem od maja zeszłego roku. Noszę soczewki, ale nie stosowałem się do zasad tj. nosiłem długo nie ściągając, spałem w nich, słaba dezynfekcja. Bywało, że oko spuchło i bolało. Nie noszę od 3 miesięcy, leczę oczy i jest lepiej, ale tylko z oczami lepiej, reszta problemu opisanego do dzisiaj mi doskwiera. Pomocy!

Lek. Wojciech Zygmunt

Objawy przez pana opisane brzmią dość niepokojąco, dlatego powinien pan pilnie skonsultować się z dermatologiem. Pozdrawiam i życze zdrowia.