Co oznaczają bóle głowy i niekontrolowane ruchy?

Pojawiły się u mnie ostatnio dziwne dolegliwości i nie wiem z czym są związane. Boli mnie głowa ale nie w jednym miejscu jak np migrena, nie. Boli mnie np górna część glowy i przede wszystkim tył. Nie mogę wykonywać żadnych podstawowych czynności bo po prostu kręci mi się w głowie, nie mam siły. Do tego moje ciało wykonuje ruchy niezależne ode mnie tzn gdy np leżę ruszy mi się ręką, noga czy nawet palec jakby na tle nerwowym. Ostatnio miałam dużo stresu i planuje iść do psychologa ale od kilku dni mam właśnie te dziwne objawy i nie wiem co robić. Mam dopiero 18 lat więc nie wiem dlaczego tak się dzieje

Pełna ocena stanu zdrowia i nastroju!! Rozmowa z bliskimi, z rodziną Rozważyć możliwe przyczyny niepokoju, stresów!
Ważny PACJENT, stan ogólny i inne schorzenia, obciążenia, stosowane leki, Wyniki badań. Konieczna pełna konsultacja z pełną dokumentacją ,
Jaki tryb życia, Jak forma ogólna ?? Pozdrawiam