Co oznaczają bóle kręgosłupa po usuwaniu torbieli jajników?

Mam 21 lat miałam torbiele jajnikow usuwane metodą laparaskopii rok temu. Od paru misiecy mam straszne bóle kregosłupa, kości mi pykaja przy każdym ruchu w karku i ramionach, ledźwie boli mnie nagle i to bardzo oraz biodro. Zawsze tydzien po okresie mam brzuch jak w 3-4 m-c ciąży. Włosy wypadaja mi garsciami, mam stany takie kiedy szybko sie mecze i nic mi sie nie chce. Jestem dziewica i wstydze sie chodzic do lekarza bo musze go o tym informowac co zawsze mnie krepuje ich reakcja. Czy może byc powazne

Wstyd jest tu nie na miejscu. Proszę nie myśleć w ten sposób. To nierozsądne. Nie mogę zbadać Pani i możliwe, ze zgłaszane objawy nie maja wspólnego mianownika. Zastanowić się należy, jaki sport Pani uprawia, jak odpoczywa Pani w czasie wolnym. Proszę iść od lekarza. To najprostsze rozwiązanie.