Co oznaczają bóle podbrzusza w okolicy jajników?
Witam, od dłuższego czasu mam bóle podbrzusza,w okolicach jajnikow. Lekarz zlecił TK miednicy mniejszej.wynik; niewielka ilość płynu w zatoce douglasa, j. Lewy-w jego obrębie obrączkowana struktura ze wzmacniająca sie ściana sr17mm-prawdopodobnie pęcherzyk,bocznie od niego płytowa struktura 23*15mm-torbiel?plyn? Co oznacza powyższy wynik? Jakie jest dalsze postępowanie , leczenie ?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
ocena przez ginekologa i jak sądzę porównanie powyższego wyniku z badaniem usg przezpochwowym.