Co oznaczają czerwone i spuchnięte nogi?

Czy to słabe krążenie? Gdy po dlugim leczeniu wstaje nagle.moje nogi robią ś czerwone ciężkie aż się ustac nie da robi mi się goroca i zaczynają mnie swedziec oraz zyly.gruba na wewnętrznej stopach co mogę zrobić być uniknąć takich objawów.dodam że choruje na nerwice lekowa oraz biorę tabletki na szybkie bicie serca metocard 25 mg.prosze.o szybką odp

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć