Co oznaczają czerwone krostki na ciele?

Witam, na rękach występują małe kropki czerwone i cały czas swędzi mnie skóra, na dłoniach jest wysuszona i robią mi się pęcherzyki a jak pęknełam to wyleciała przeźroczysta woda lub ropa, stosuje różne maście i po kilku dniach już mniej mnie swędzi ale dalej się od czasu do czasu drapie, czy to oznacza że mam świerzba czy mogę mieć uczulenie np. Na płyn do prania lub inny środek chemiczny. Ostatnio miałam doczynienie z samymi środkami chemicznymi

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.