Co oznaczają nasilające się zawroty głowy przy zmęczeniu?

Witam od kilku tygodni męczą mnie zawroty glowy zawroty nasilają się w ciągu dnia mój organizm jest cały czas zmęczony po wykonaniu szereg badań tomograf głowy bez zmian laryngolog bez zmian kardiolog bez zmian neurolog bez zmian okulista bez zmian nawet psychoatre odwiedziłam nic nie za obserwował zdjęcie rtg zatok dobre rtg odcinka szyjnego bez zmian proszę o jakiś punkt zaczepienia gdyż zawroty powodują już po malu nudności. Dodam iż wyniki z krwi są dobre tsh w normie elektrolity w normie

Dzień Dobry Pani,

Proszę rozważyć badanie poziomu hormonów kobiecych i tarczycy.
Nie wiem, jaki Pani tryb życia prowadzi i zastanawiam się, czy nie jest to przeciążenie fizyczne i psychiczne, bo z tej przyczyny też mogą być takie objawy.

Gdyby zechciała Pani porozmawiać, to zapraszam serdecznie do kontaktu online.

Życzę Pani dotarcia do przyczyny,
Irena Mielnik-Madej