Czy te zawroty głowy to może być nerwica?

Bardzo proszę o pomoc. Od 3 miesięcy mój mąż 31 lat ma zawroty głowy, sztywność karku i ból pod lewą łopatką który już trwa 2 lata. Miał robiony rezonans i tomograf głowy prześwietlenie płuc, rezonans szyjny kręgosłupa i nic czysto u okulisty był również przebadany. Jeden z lekarzy podejrzewa nerwicę czy tymi objawami jakie ma mój mąż to może być nerwica gdzie szukać pomocy, co dalej, jakie badania jeszcze zrobić. Bardzo proszę o pomoc

Witam Panią
Czy to nerwica? Bardzo możliwe, jednak rzetelną diagnozę
można postawić tylko podczas osobistej konsultacji,
po wnikliwym wywiadzie i zbadaniu okoliczności,
które doprowadziły do opisanych zaburzeń.
Nie można jednak tego zaniedbać, gdyż objawy
będą się nasilać.
Zachęcam Pani męża do podjęcia psychoterapii,
która jest najskuteczniejszym sposobem dotarcia
do przyczyny i znalezienia właściwego
rozwiązania problemu.
Gdyby chcieli Państwo porozmawiać ze mną
o problemie, to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Gdy podejrzewa się nerwicę należy skonsultować się u dobrego psychoterapeuty i ewentualnie podjąć psychoterapię. Skoro brak jest przyczyn medycznych dolegliwości męża należy ich poszukać w psychice. Pozdrawiam