Co oznaczają nieliczne pseudostrzępki grzybni?

Po kontrolnej cytologii otrzymałam wyniki: "A I B II C I 1a 1b 2a1 Cechy odczynu zapalnego.Nieliczne pseudostrzępki grzybni.Liczna flora bakteryjna mieszana. II grupa zapalna.Pałeczka kwasu mlekowego nieobecna." Podobne wyniki mam co roku. Dodam, ze mam nadzerke, mój ginekolog powiedział, ze w moim wieku nie trzeba jej leczyć, a obserwować. Mam stałego partnera od 4 lat, dbam o higienę. Nie rodziłam. Biorę tabletki anty. dostałam receptę na gynalgin i probiotyk. Jest się czym martwić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierowac się zaleceniami lekarza badającego i powtórzenie wymazu po zakończeniu leczenia