Prośba o interpretację wyniku cytologii u 21-latki

proszę o interpretacje wyniku cytologii. rozmaz nadaje sie do oceny, reakcja hormonalna- nie podlega ocenie, flora bakteryjna- mierna, mieszana, obraz cytologiczny w granicach normy, kontrola wg zalecen lekarza i nieliczne komorki metaplastyczne, cechy odczynu zapalnego

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik wskazuje na infekcję. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, kierującego na badanie. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.