Co oznaczają nieregularne echa z unaczynieniem?

Witam.Jestem po poronieniu. Proszę o interpretację Usg ginekologiczngo: W jamie macicy nieregularne echa z unaczynieniem -resztki po poronieniu. Lekarz kazał czekać do pierwszej miesiączki. Macica powinna oczyścić się sama. Czy te resztki stwarzają zagrożenie?Obszar jaki zajmują 26/11 mm

Nie powinny stwarzać zagrożenia i powinny samoistnie ulec wydaleniu przy pierwszym krwawieniu miesiączkowym. Zalecałbym kontrolę ginekologiczną właśnie po pierwszej miesiączce.