Co oznaczają nudności i świąd stóp?

Witam, od jakichś trzech dni odczuwam nudności oraz mniejszy lub większy ból głowy. Do tego swędzą mnie stopy od wewnętrznej strony, mam małe krostki z jakimś płynem, które pojawiają się w miarę drapania. Czy to może być ze sobą powiązane? Dodam że nie wymiotuję ani nie mam biegunki. Co to może być?

Lek. Michał Lenard

Zmiany na stopach powinny zostać zbadane, sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam!