Przyczyny autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.

Dzień dobry,
omamy mogą wystąpić przy nadmiernym spożywaniu alkoholu. Również mogą się pojawić kiedy spożywamy alkohol nieznanego pochodzenia, wtedy niezwłocznie należy zgłosić się do lekarza. Jezeli jesteśmy uzależnieni od alkoholu to niestety na pewnym etapie choroby mogą występować również objawy, które Pan opisuje. Jeżeli żadna z wyżej opisanych sytuacji nie dotyczy przypadku Pana żony (obecnie jest już trzeźwa a nadal utrzymują się takie objawy) należy zgłosić się do lekarza.
Pozdrawiam A. Pacia

0

Witam. Opisane w krótkim poście objawy występują w przebiegu uzależnienia od alkoholu i mogą należeć do ostrego zespołu abstynencyjnego (kiedy spada w organizmie poziom alkoholu pojawiają się objawy, które często zachęcają osobę do wypicia kolejnych porcji alkoholu). Nazwa ostrego zespołu abstynencyjnego sugeruje, że może być to stan zagrażający zdrowiu i/lub życiu. Wówczas może być niezbędna pomoc lekarska. Osoba w takim stanie powinna trafić na oddział detoksykacyjny. Pozdrawiam
Piotr Antoniak
http://piotrantoniak.pl/

0

Istotne jest to jak długo używała/nadużywała alkoholu? A także jak długo utrzymują się objawy i czy utrzymują się także, gdy żona jest trzeźwa? Mimo wszystko zachęcałabym do podjęcia konsultacji lekarskiej.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty