Co oznaczają pęcherzyki w jajnikach?

Co oznaczaja pecherzyki w jajnikach,jajnik ptawy o wym 32X18mm,jajnik lewy 26X16,struktura miesniuwki o wym 55X35X46mm,endometrium o szer 10m. Mam pytani czy te wyniki sa dobre i jakos od dwuch dni mam krew w sluzie w niewielkiej ilosci a dzisiaj bolal mnie dziwnie brzuch w okolicach pepka.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane wyniki wymagają interpretacji specjalisty ginekologa w oparciu o szczegółowe dane kliniczne.