Co oznaczają prądy w całym ciele?

Czasem mam dziwne uczucie, jakby prądy w całym ciele, trwa parę sekund i wtedy czuję, że nie mogę się ruszyć, takie zatrzymanie w pół kroku, takie wibrujące scisniecie. Jak siedzę w miejscu, to nie ma, tylko przy ruchu. Nie da się chodzić. Wtedy też dużo bardziej boli mnie przy kręgosłupie na dole nerw, jakby ucisk taki. Jak jakoś stanę źle, czy cos. Nie mam pojęcia czym może być ten "prąd"? ogólnie mam nerwicę i częste derealizacji i mocniej odczuwam dotyk, zapachy, wszystko. Ale to przesada...

Witam serdecznie, tp mogę być objawy silnego, negatywnego stresu :
to funkcjonuje tak:

tzw. kumulowany stres >>> objawy choćby takie jak Pani opisuje>>>>
niepokój, lęk >>>>nerwica lękowa>>>> więcej objawów np. derealizacyjne >>>> większy stres i koło się zamyka. Wizyta u psychoterapeuty jest nieodzowna.
Ewetualnie zapraszam na konsultacje online.

ALE, mimo to radziłbm y wykonać też badania neurologiczne.
Pozdrawiam

Warto zacząć systematycznie ćwiczyć. Ćwiczenia ogólnorozwojowe (nie siłowe), oddechowe. Szczególnie polecam spacery. Pani problem może mieć charakter neurowegetatywny.

Pozdrawiam, Paweł Czarnocki