Czy kłucia na całym ciele mogą oznaczać nerwicę?

Witam, jakis czas temu chorowalem. Nic groznego,jednak bardzo sie balem przed pojsciem do lekarza w przed noc pojsciem do niego zaczelo kluc mnie delikatnie w plucach. Przeplakalem cala noc na prawde balem sie ze to moze byc nowotwor bo przewaznie wszystko ze mna dobrze bylo, noi sie zaczelo zaczalem na prawde bac sie tego raz przez 6 godzin chodzilem po domu bo nie moglem znalesc sobie miejsca i bylem tak zalamany. Teraz mam czasem klucie na calym ciele jakby szpilka, czy moge miec nerwice?

Dzień dobry, jak najbardziej mogą to być objawy nerwicowe, jednak do postawienia takiej diagnozy wymagany jest szerszy wywiad u lekarza psychiatry. Proponuję na taką wizytę się zarejestrować. Jeśli lekarz potwierdzi tą diagnozę warto pomyśleć o konsultacji psychologicznej. Jednak proszę brać pod uwagę, że może to być tylko silniejszy stres. Także warto podejść do tego na spokojnie.
Pozdrawiam A. Pacia

Witam serdecznie,
radziłby pilnie skonsultować psychoterapeutę. To mogą być początki nerwicy ale nie muszą. Radziłbym też pójść do lekarza domowego i zrobić rutynowe badania.
Pozdrawiam