Co oznacza pieczenie i ucisk w kręgosłupie szyjnym?

Witam. Mam 40 lat i Mam dziwne bóle, (pieczenie, ucisk) w kręosłupie szyjnym. Czesto źle się czuje. Kiedy coś ciągnę zaczyna mi się mocniej kręcić w głowie, robi mi się słabo, jestem bliski omdlenia. Mam uczucie ogólnego paraliżu. Mam problem z utrzymaniem głowy ( jakby szyja nie mogła jej utrzymać) Podejrzewano u mnie nerwice ale to nie tłumaczy faktu że kiedy coś ciągnę zaczyna mi się robić słabo. Prosze o odpowiedź.

Witam,
jeżeli był Pan u ortopedy i zrobił już Pan sobie RTG kręgosłupa i nic nie wykazało
jeżeli był Pan u kardiologa i nic nie znaleziono to podejrzenie nerwicy jest jak najbardziej uzasadnione szczególnie że tłumaczy ona te symptomy, które Pan wymienia.
Nerwica wegetatywna objawa się bólami, zawrotami głowy itd.
Sugerowałbym więc wizytę u psychoterapeuty.
Pozdrawiam

Warto skonsultować się u psychoterapeuty. Objawy, które Pan opisuje mogą być objawami zarówno chorób somatycznych jak i psychicznych takich jak np. nerwica.
Pozdrawiam