Dlaczego zmagam się z drżeniami całego ciała?

Witam. Od pewnego czasu zmagam się z drżeniami mięśni całego ciała. Drżenia są słabo widoczne lecz utrudniają normalne funkcjonowanie drżeniom towarzyszy potliwość stóp i dłoni. Wielokrotnie miałem wykonywany tomograf oraz rezonans.Cierpię również na epilepsję , nerwicę , nadciśnienie co może być powodem drżeń. Tomograf i rezonans głowy w normie

Dzień dobry. Jeżeli badania wykluczają przyczynę opisanych objawów po stronie medycznej, wskazana byłaby diagnostyka psychologiczna. Podobne symptomy mogą być spowodowane trudnościami z tego właśnie obszaru tj, nerwica, reakcja na stres itp. Proszę skonsultować się z psychologiem lub psychoterapeutą. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/

Witam!
Przedstawił Pan dręczące Pana objawy wegetatywne, oraz mięśniowe - mogą należeć do nerwicy. Niektóre leki psychotropowe także mogą powodować drżenia mięśniowe podobne do parkinsonowskich (nie wiem jakimi lekami jest Pan leczony). Ze swoim lekarzem proszę przeanalizować dotychczasowe leczenie i wprowadzić odpowiednią modyfikację.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.