Co oznaczają punktowe bóle skóry?

witam od okolo 6 lat mam multum dolegliwosci i mam pytanie poniewaz od jakiegos miesiaca do tych wszystkich objawow doszło uczucie punktowe bolu skory,piecze parzy i jest nadwrazliwa skora na dotyk w roznych miejscach jak na razie tylko na lewej ręce,najpierw okolice tricepsa po czym bol ustał po paru godzinach za 4 dni pojawił się na przedramieniu.jest to obszar do 5 cm ktory moglbym doslowie zaznaczyc kranice bolu pisakiem.na skorze gdzie boli nic nie widać zadnych sladow,Co moze to powodować

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć