Co oznaczają ropne krosty na rękach?

Na początku pojawiały się malutkie pryszczyki z ropą w środku na palcach. Podwójne, obok siebie. Teraz na całej prawej ręce. Jakby jakaś porowatość naskórka miejscami i gdzie nie gdzie czerwone krosteczki, też jakby z ropą.

Lek. Michał Lenard

Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego, który Panią zbada i zleci leczenie, a w razie potrzeby skieruje do specjalisty. Pozdrawiam!