Co oznaczają takie bicia serca i duszności?

Witam od pewnego czasu zmagam sie z dziwnymi dolegliwościami jak: dziwne uczucie jakby wywracania się serca czyli czuje takie jakby jedno mocniejsze uderzenie przy czym mam bardzo nieprzyjemne uczucie w gardle po czym wraca do normalnego rytmu, problem z koncentracją, słaby apetyt, rozdrażnienie, brak energi, problem z jelitami i częste biegunki oraz zauważyłem śluz w stolcu, ciężko mi usiadzieć w miejscu czasami, szybko mowie przy czym czasami łapie zadyszkę, problemy z oddychaniem czyli taki ścisk w gardle i ciężej łapie mi sie powietrze i przy tym towarzyszy mi taki jakby ciężar w klatce. A zaczęło się to jakies 3 miesiące temu gdy siedziałem przy stole nagle dostałem duszności zrobiłem sie czerwony na klatce i twarzy, strasznie się pociłem, miałem uczucie ze zaraz stracę przytomność oraz strasznje mi drżały rece miałem lekki problem ze świadomością i z mówieniem nie mogłem się uspokoić dopiero po jakis 20 minutach zaczelo powoli przechodzić i taki atak sie powtórzył z 6- 7 razy w ciągu miesiąca teraz takich napadów nie mam ale reszta dolegliwości trzyma mnie nadal z tym ze na dodatek w ciągu dnia czuje czasami tak jakbym był po alkoholu i jakbym siebie oglądał i świat przez telewizor w dodatku mam problem z wyjściem z domu bo ciagle Mysle ze ten atak wroci wróci i mam lęki przez to. Często przy usypianiu czuje jakby drżenie ciała czasami mnie to budziło w nocy w dodatku budziłem się nad ranem i ciezko bylo mi usnąć rano jak sie budzę mam brak śliny w ustach byłem u lekarza ktory zrobil mi ekg oraz wykonałem dokładną morfogie krwi i wszystko bylo było dobrze tarczyca tez ok po długim wywiadzie ze mną pani doktor stwierdziła nerwice dodam iż od 5 lat miałem jakies dziwne tiki nerwowe dostałem propranol po którym czułem się jeszcze gorzej oraz debretin na jelita ktory za bardzo mi nie pomógł więc mam pytanie czy to faktycznie może być nerwica i czy objawy mogą trzymać od rana az do wieczora? Z gory dziekuje za pomoc

Witam Pana,

zaburzenia lękowe skutecznie leczy się metodą psychoterapii poznawczo - behawioralnej. zachęcam do rozważenia takiej formy pomocy dla siebie.

Pozdrawiam serdecznie, Bożena Waluś