Co oznaczają tiki i zawroty głowy?

Witam. Z góry bardzo proszę o pomoc ponieważ mam naprawdę dość swojego stanu zdrowia,jest to uciążliwe i pomału nie mogę sama funkcjonować. Mój problem zaczął się około 3 lat temu.(2 miesiące wcześniej lot samolotem czy to może mieć związek) Któregoś dnia kiedy się obudziłam tak jakby cała się trzęsłam przy tym oblewały mnie poty od tego czasu mam problemy z zawrotami głowy. Kręci mi się w głowie -cały czas,nie wiem co to czuć się normalnie,jest mi strasznie słabo Do tego dochodzą problemy z równowagą ,czasami boli mnie głowa ale bóle są tak silne że mam ochotę wymiotowaćjest mi słabo tak jak bym miała zemdleć. Mam jakieś problemy z kręgosłupem szyjnym (moimi słowami jest wygięty jakos w drugą strone) nie wiem dokładnie co tam jest poniewaz z powodów rodzinnych nie mogłam kontynuować wizyt u lekarza. 6 miesięcy temu urodziłam synka i od porodu mam wrażenie że stany się nasiliły ,dodatkowo cały czas odksztuszam taką flegme z gardla,gdy za dugo śpie lub robie sobiecz dzieckiem drzemke czuje się jeszcze gorzej,trzęse się. Od paru dni zauważyłam dodatkowo "tiki" np. Nogą. Jestem ospała i przy niskim wysiłku strasznie się męczę i pice. Błagam proszę mi pomóc,doradzić co może mi być. Jestem naprawde zdeaperowana. Pozdrawiam. Kamila

Lek. Michał Lenard

Sugeruję zwrócić się do lekarza rodzinnego, który Panią zbada, zleci wykonanie odpowiednich badań laboratoryjnych i zdecyduje o dalszym postępowaniu. W razie konieczności skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty. Pozdrawiam!