Co oznaczają upławy po zabiegu usunięcia nadżerki?

Witam. Mam 22 lata. Jestem po zabiegu wypalnia nadzerki. Od jakiegoś czasu zauwazylam oplawy. Na początku byly białe jal twaróg. Pozniej normalne bez barwne lecz mialy nie przyjemny zapach. Dzis wstalam rano i zauwazylam jasno różowy sluz teraz po poludniu jest taki sam. Bardzo sie boję. Dziękuję za każdą odpowiedz

Po zabiegu upławy mogą wystąpić, trwać do kilkunastu dni. Jeśli jednak mają intensywny zapach, są białawe - może to być oznaką infekcji grzybiczej. Proponuję iść do ginekologa