Co oznaczają wyniki w kierunku boreliozy u mojej mamy?

Witam serdecznie, Proszę o interpretację wyników. Mama 53 lata od 4 miesięcy schudła ponad 10kg. Opadła z sił, jakby ktoś wyssał z nią całą energię (a była bardzo energiczną osobą). Dretwieje często jej lewa strona twarzy, uczusie jakby była lekko opuchnięta oraz dzwoni/szumi mkocno i uciązliwie w uszach. Wzrok również się pogorszył. Trwa juz to tak długo i mama załamuje się bo było u wielu specjalistów (okulista, laryngolog, neurolog,stomatolog chorurg itd) i wszystkie wyniki typu tomograf glowy, wyniki z krwi, usg wyszło dobrze. Jakis czas temu zrobilismy wyniki na bolerioze i wyszlo: Przeciwciała p/Borerelia burgdorferii w klasie Img 7,716 Przeciwciła p-Borrelia…. W klasie IgG 8,460 W klasie IgM metodą western Blott – ujemny W klasie IgG metodą Western Blott – dodatni Antygen VisE Borrelia afzelii intensywność 10 klasa Antygen VisE Borrelia garinii intensywnośc 15 klasa

Jeżeli są dodatnie wyniki testu potwierdzającego WB to można rozpoznać chorobę i powiązać ją z objawami neurologicznymi. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.