Co oznaczają zawroty głowy i bóle?
Dzień dobry. Mam bóle karku, czy również zawroty i ból głowy rano w sumie to mam wrażenie, że ból mnie budzi jakby chciało mi rozsadzić głowę takie ciśnienie. Czy może to być spowodowane wynikiem RTG? Stwierdza się cłkowity blok kostny C2/C3 oraz odprostowanie fizjologicznj lordozy, wysokość przestrzeni międzykręgowych w granicach normy. Również palec serdeczny po zaciśnięciu dłoni zostaje otwiera się wolniej robiąc klik.Czy mogę podjąc pracę w ogrodnictwie? Przejdze samo po maści?Pozdrawiam

KOBIETA, 57 LAT ponad rok temu
Witam Panią Serdecznie,
Opisane przez Panią symptomy wskazują na zmiany w kręgosłupie szyjnym i stąd mogą być u Pani bóle i zawroty głowy.
Wskazana byłaby dla Pani kontrolna konsultacja ortopedyczna, neurologiczna albo u lekarza rehabilitacji, celem skierowania Panią na odpowiednią rehabilitację, w ramach NFZ-tu.
Życzę Pani tylko dobrego zdrowia,
irena.mielnik.madej@gmail.com