Co oznaczają zawroty głowy u 30-latka?

Witam od 1,5 roku cierpię na zawroty głowy. Zrobiłem wszystkie badania: morfologia ,tarczyca, rezonans mózgu ,holter, ekg,ciśnienie,laryngolog,neurolog...nikt nic nie widzi, wsyzysko ok a ja mam 4dni w tygodniu ze z łóżka wstać nie mogę;( zaraz wpadnę w jakaś nerwice bo nie mogę normalnie funkcjonować co robi się uporczywe ;( pomocy błagam

Witam, jeśli przyczyny somatyczne są wykluczone to prawdopodobnie Pańskie objawy są objawami zaburzeń nerwicowych. Opisywane objawy czesto towarzyszą tym zaburzeniom i są związane z silnym stresem i napięciem jakie się przeżywa. Często źródła tego napięcia początkowo są niewidziane, dopiero praca psychoterapeutyczne pozwala je zidentyfikować, obniżyć napięcie i często całkowicie zdjąć objawy. Zachęcam Pana do konsultacji psychoterapeutycznych, bo musiałabym mieć więcej szczegółów o Panu żeby ustalić kierunki działania i pomoc Panu w niewątpliwym cierpieniu. Pozdrawiam