Co oznaczają zawroty głowy zaraz po przebudzeniu?

Witam. Mam 24 lata. Od dwóch tygodni mam zawroty głowy zaraz po przebudzeniu i tak do późnego południa. Ustępują wieczorem. Są też mroczki przed oczami oraz jakies dziwne lęki. Boje się np wejść do sklepu ze zaraz zemdleje nie chce nigdzie wychodzić tylko leżec w łóżku. Jestem nerwowa i placzliwa. W autobusach sklepach mi duszno i mam wrażenie ze zaraz upadne. Dodam że od 2 lat lecze się na nadciśnienie ale ono jest w normie. Biorę lek nebispes czy to może być skutek leku ? Pozdrawiam

Witam!
Wszystko wskazuje na to, że dołączyły się zaburzenia nerwicowe. Konieczny kontakt z psychiatrą, psychologiem lub dobrym neurologiem. Uprzedzam, że zarówno psychoterapia, jak i leczenie farmakologiczne dają pozytywne efekty dopiero po kilku tygodniach!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski

Z tego co Pani opisuje można wnioskować, iż podłoże Pani problemów jest nie tylko biologiczne ale i psychologiczne. Oprócz objawów z ciała towarzyszą Pani również lęki jak też obniżenie samopoczucia. Nie warto czekać z pójściem po pomoc. Sama farmakoterapia nie rozwiąże problemu. Zalecam kompleksowe działanie przy współpracy lekarza psychiatry z psychoterapeutą.