Co oznaczają zmiany na skórze u dziecka?

Witam Moja Córka ma skończone 8 miesięcy. Ok 5 miesiąca pierwszy raz podałam jej kasze bo od urodzenia je tylko pierś. Kaszke 7 zbóż Bonovita Banan-Brzoskwinia. Zjadła dosłownie 3 łyżeczki i od razu wyskoczyły jej na buzi czerwone plamki, w miejscu gdzie był kontakt z kaszką. Byliśmy w szpitalu bo się przestraszyłam, ale zaczęło jej to schodzić w trakcie oczekiwania. Dziś znowu podaliśmy kaszke zalewaną wodą Nestle Jabłkową z butelki. Spróbowała odrobine i na nowo te czerwone plamki na brodzie. Zastanawiam się czy dziecko uczulone jest na mleko modyfikowane czy na co? W tych kaszkach jest tak dużo składników, że ciężko mi zweryfikować. Jak dam jej np policać loda włoskiego to tak samo pojawia się plamka przy ustach. Dziecko jest cały czas na piersi. Jadła gotowane przeze mnie zupki ale ostatnio przy ząbkowaniu nie chce jeść, codziennie dajemy jej coś spróbować z "naszego" jedzenia. Je danonli i nic jej nie wychodzi. Nie wiem już jak rozumieć czemu te plamki jej wychodzą i co zrobić żeby mniej jadła piersi a więcej normalnych posiłków, gdyż za miesiąc musi pójść do żłobka. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry aby ustalić wspólnie optymalne postępowanie