Co podać rocznemu dziecku z chorobą lokomocyjną?

Witam, Wybieram sie w daleka podroz ( 20h ) z moim 13 miesiecznym synem. Synek niechetnie jezdzi autem, raz nawet podroz skonczyla sie wymitami, czy jest cos co moge podac synowi by podroz minela spokojniej ale nie oduzajac go niczym. Z gory dziekuje za porade.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę, że lepiej jest przyzwyczajać dziecko małymi krokami co to coraz to dłuższych podróży.