Co powinna zrobić osoba chora na boreliozę z rana na ramieniu?

Mam wielką ranę na ramieniu ponieważ choruję na bolerioze zażywam antybiotyki i nie ma poprawy trwa to już 1.5 roku co mam zrobić

Rana to jest przerwanie ciągłości tkanek. Leci krew, ropa, osocze itp. Nie jest to objaw boreliozy. Jeśli pisze pani o zmianie na skórze, które występuje od, 1,5 roku i nie ustępuje po standardowym leczeniu antybiotykiem to też znaczy, że nie jest to borelioza. Jeśli mam pani ranę to proszę udać się do chirurga, a jeśli zmianę skórną to do dermatologa.