Co powinnam stosować na moje krosty na dłoni?

mam 44 lata i od czerwca 2018 roku borykam sie z dużym problemem swędzących zaczerwienionych z krostkami (czerwonymi ( raz mialam 2 bomble jakby z wodą- nie ropnymi) na wewnętrznej stronie dłoni i palców( zewnętrzna strona dłoni jest nieruszona). Pozostała część ciała jest bez żadnych zaczerwień. 3 dermatologów stwierdziło ze to potnica i na początku miałam podawane sterydowe maści i spray ale reagowałam jeszcze gorzej- bardziej zaczerwienione i bardziej swędziało. Do tej pory nikt nie umie mi pomoc. co powinna brać. Miałam robione testy alergiczne na chemie , gumę, plastiki...i brałam tabletki alergiczne bo z testów wyszło ze jestem uczulona na łupież kota i psa, trawę, kurz, roztocza brzozę ale to juz wiedziałam i objawy zawsze miałam -kichanie i łzawienie oczu - ale nigdy nic nie mialam na dloniach. Brałam tabletki encorton przez tydzień i troszkę pomogło ale po tygodniu powróciło. Używam maść Neribas na noc i pozostawiam ręce w rękawiczkach bawełnianych ale niestety za bardzo to nie pomaga bo dłonie pieką dalej, są zaczerwienione. Miałam naświetlanie i to pomogło na 4 dni po czym dłonie mi napuchły i nadal swędzą i sa zaczerwienione i gorące . Czy ktoś może mi polecić co powinnam używać maści kremy tabletki ?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.