Co powinnam zrobić w przypadku takiego zachowania męża?

Witam. Mam 26 lat oraz dwójkę dzieci. Mojemu mężowi już całkiem odwala. Ciągle mnie o coś obwinia na każdym kroku sprawdza co, gdzie, kiedy, jak i o której. Gdy napisze smsa lub dzwoni do mnie, jeśli mu nie odpisze albo nie odbieram telefonu to jego zdaniem się puszczam i kurwie. Nigdzie nie mogę wyjść, jechać bez jego zgody. Wszystko musze mu pisać gdzie jestem, z kim itd. Nawet nie mogę wyjść do koleżanki czy rodziny bez dzieci zawsze musze je mieć przy sobie. Wszystko musi być po jego myśli, każda kłótnia jest z mojego powodu i to ja zawsze jestem winna. W domu zawsze Wszystko musi być po jego myśli jakie meble, jaki kolor scian co gdzie i jak ma stać w pomieszczeniach. Jego zdaniem dzieci też nie umiem wychować bo jeśli są niegrzeczne to jego zdaniem powinnam podejść i przyp..... nie ważne gdzie czy w dupe czy w twarz lub jego słowami w łeb. Ręce mi odpadaja juz nie wiem jak mam sobie z tym radzić. Czasami to mam ochotę raz na zawsze zniknąć z jego życia i z tego świata. Dodam jeszcze że kilka krotnie mówiłam mu że jemu jest potrzebny lekarza a on za każdym razem mi odpowiada że on jest zdrowy i to ja jestem chora i powinnam skorzystać z lekarza psychiatry i nie tylko. Pomocy co mam robić??? ;(

"Chęć zniknięcia z tego świata" jest niepokojącym sygnałem, że trudności, z którymi się Pani mierzy, mocno Panią obciążają i towarzyszy im poczucie bezsilności. Z pewnością skorzystanie ze wsparcia specjalisty może być dobrym kierunkiem i do podjęcia konsultacji z psychologiem zachęcam w pierwszej kolejności.